نویسنده : Parth
موضوع :
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
نویسنده : Parth
موضوع : ۱۳۹۸/۰۶/۲۵

طراحی سایت شرکتی با طراحی اختصاصی قالب شرکتی و طرحی فوق العاده زیبا و مورد پسند مشتری و سایت بهینه شده با سرعت لود عالی در گروه وب راید.

امروزه وارد شدن شرکتها به فضای مجازی امری ضروری شده است؛و به رشد و توسعه فروش شرکتها کمک زیادی میکند و ویترینی از محصولات و خدمات آن شرکت به مشتریان در سراسر جهات عرضه میکند و دیگر محود به یک منطقه خاص نمی باشند.

در دنیای امروز افراد در فضای مجازی دنبال نیازهای خود می گردند تا در فضای فیزیکی و بیرون و از پیشنهادهای موتور های جستجو استفاده میکنند،و برای فردی که اولین بار از طریق جستجو با وب سایت شما آشنا میشود ظاهر آن مهم می باشد؛که نماینگر شرکت شما است.

حال این سوال در ذهن ما ایجاد میشود که چکار کنیم در بین مشتریان حرفه ای دیده شویم؟

فعالیت در شبکه های اجتماعی نباید طوری باشد که تمام وقت و هزینه  خود را صرف شبکه های اجتماعی کرد و چنیم کاری از اصول کار حرفه ای به دور است؛با توجه به کسب و کار شما و مشاوره ای که در گروه طراحی سایت ما انجام میشود (بررسی رقبای)سایت شرکتی شما با توجه به نیازهایتان طراحی میشود.

استانداردهای یک سایت شرکتی

طراحی و ایجاد  صفحات اختصاصی

برای معرفی و بررسی  محصولات و یا خدمات هر شرکت باید صفحاتی متناسب با همان خدمت یا محصول طراحی کرد. از این رو می توان مشتریان بسیار ی جذب کرد .

 طراحی برگه  تماس با ما و یا ارتباط با ما

در طراحی سایت مهم ترین و اصلی ترین  بخش برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان، صفحه تماس با ما می باشد. اما در طراحی صفحات تماس با ما باید یکسری ظرافت ها را به خرج دهید تا درصد بالای از مخاطبان با شما ارتباط برقرار کنند.

 شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از راه‌های جذب مشتری  برای وب سایت‌است. اما این فعالیت‌ها باید براساس یکسری اصول باشد و بدون این اصول متاسفانه کارایی ندارد. بدین طریق که سیتم‌های اشتراک گذاری شبکه‌های اجتماعی در سایت‌ها به خوبی ایجاد گردد تا مطالب و پست‌های جذاب در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

 رنگ‌ها و جذابیت‌های ظاهری سایت

برای استفاده از رنگ‌ها در دنیای مجازی نیازمندیم از  دانش روانشناسی رنگ‌ها به گونه ای که هررنگی که برای هر المان استفاده می شود باید مطابق با نیاز مخاطبان باشد؛استفاده کنیم .

اشتراک گذاری ویدئو

قابلیت ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول یا خدمتتان خواهد بود. چنین امکانی را می‌توان در سایت های شرکتی قرار دهیم تا براحتی برندمان را به بازدیدکنندگان نشان دهیم.

ساخت فرم‌های اختصاصی

امکان ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز مشتریان باید پیاده سازی و اجرا شوند. این فرم‌‌ها شامل فرم استخدام، پذیرش نمایندگی،.. می‌شوند.

 

#طراحی سایت شرکتی ارزان

#طراحی سایت شرکتی با وردپرس

#طراحی سایت شرکتی چیست

#طراحی سایت شرکتی حرفه ای

#طراحی سایت شرکتی تهران

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید