نویسنده : Parth
موضوع :
۱۳۹۸/۰۶/۱۷
نویسنده : Parth
موضوع : ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

چگونگی حل صفحه سفید

چگونگی حل صفحه سفید وردپرس علت های زیادی سبب ایجاد صفحه سفید در وردپرس میشود که در این مقاله به آنها اشاره میکنیم و راه حل بر طرف کردن آنها بیان میشود.

 

چگونگی حل صفحه سفید

در ابتدا از سایت خود بکاپ بگیرید.

۱- محدویت خافظه در وردپرس

برای حل این مشکل باید میزان محدودیت حافظه پیش فرض php وردپرس افزایش دهیم ، وارد پنل کاربری هاست خود شوید و فایل wp-config را ویراش کنید، کد زیر را یافته و  مقدار محدودیت حافظه را افزایش دهید.

define('WP_MEMORY_LIMIT', '128M');

۲-وجود مشکل در افزونه ها

وارد پنل کاربری هاست شوید و در پوشه wp-content/plugins نام پوشه plugins راتغییر می دهیم و مجددا سایت را بررسی میکنیم ، و ببینید مشکل برطرف شده است یا نه. اگر مشکل سایت حل  شد وارد پوشه افزونه ها در پیشخوان وردپرس شوید و یک به یک افزونه ها را فعال کنید و افزونه ای که باعث به وجود آمدن خطا شده است را پیدا کنید.

۳-قالب

قالب را حذف کنید، بعد از حذف بصورت خودکار قالب پیش فرض فعال میشود.

همچنین به phpmyadmin رفته و دیتابیس خود را انتخاب کنید و جدول wp_options را باز کرده و مقادیر جداول template،  styleshee را به نام قالب پیش فرض وردپرس تغییر دهید. اگر با این تغییر مشکل شما رفع شد احتمالا مشکل از فایل functions.php قالب بوده است، فایل را بررسی کنید و در پایین در صورت وجود فضای اضافی آن را حذف نمایید یا ممکن است یک تابع اشتباه در فایل بکار برده باشید آن را پیدا و مشکل را برطرف کنید.

۴-تماس با شرکت هاستینگ

فعال کردن دیباگ در  وردپرس

فایل wp-config.php که در مسیر public_html قرار دارد را باز کنید و  راست کلیک کنید و گزینه edit  را انتخاب تا حالت ویرایشگر باز شود و کد را پیدا کنید

کلمات کلیدی ما:
#طراحی سایت رایگان
#طراحی سایت فروشگاهی
#طراحی سایت کرج
#طراحی سایت از صفر تا صد
#طراحی سایت اینترنت

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید